ŠKODA Fabia

Rozbudź w sobie emocje i zachwyć się idealnymi proporcjami. ŠKODA Fabia uwodzi szeroką gamą nowych technologii i multimediów, które zostały stworzone dla czystej przyjemności jazdy samochodem.

więcej

ŠKODA Superb

Elegancja i dynamika w każdym detalu. ŠKODA Superb wyróżnia się przestronnością wnętrza, oferując mnóstwo miejsca dla pasażerów, a także praktyczny i obszerny bagażnik, który idealnie sprawdza się w podróżach rodzinnych lub zawodowych.

więcej

ŠKODA Yeti

Daj się porwać technologii i poruszaj się w rytmie miasta. ŠKODA Yeti to stylowy samochód do miejskiej dżungli, który zaskoczy Cię przemyślanymi rozwiązaniami oraz ułatwi codzienne podróże, dzięki Asystentowi Parkowania i kamerze cofania.

więcej

ŠKODA Octavia

Dynamiczna jazda jest synonimem oszczędności. Kasia Bujakiewicz wybrała ŠKODĘ Octavia, w której można zmieścić wszystkie swoje marzenia, dzięki obszernemu wnętrzu i rekordowej pojemność bagażnika. Dodatkowo bezpieczną podróż zapewniają 7 poduszek powietrznych, kurtyny oraz poduszka kolanowa kierowcy w standardzie.

więcej

ŠKODA Citigo

Zgrabna i zwinna uwodzi miejskim szykiem. ŠKODA Citigo wyróżnia się obszernym wnętrzem i niskim zużyciem paliwa, dzięki czemu staje się idealnym partnerem do podbijania miejskich ulic. Ten model pozwala wyróżnić się z tłumu oraz podkreślić indywidualny charakter kierowcy na każdym kilometrze.

więcej

ŠKODA Rapid Spaceback

Dynamiczny design i modnym charakter. ŠKODA Rapid łączy w sobie szyk i sportowe emocje. Jej design wyróżnia się młodzieńczą energią i dynamiką, co przyciąga wzrok już z daleka. Jest wyrazem niezależności i wyczucia dobrego stylu. ŠKODA Rapid doskonale skrywa swoje przestronne wnętrze pod smukłą sylwetką.

więcej