Kobiecy biznes w męskiej branży – hurtownia chemiczna

Kto powiedział, że lakiernictwo samochodowe czy auto detailing to branże tylko dla mężczyzn? Monika Zakrzewska, właścicielka sklepu internetowego <b>hurtownia chemiczna</b> z produktami dla lakierników i auto detailerów udowadnia, że poruszają się w nich równie dobrze kobiety! Poznaj historię jej działalności i nabierz odwagi do realizacji własnych marzeń – nie tylko za kółkiem.

Hurtownia chemiczna – historia działalności

Gdy ponad 20 lat temu Monika Zakrzewska zakładała firmę, nie spodziewała się, że w 2020 roku będzie mogła nazywać się właścicielką jednej z największych specjalistycznych hurtowni chemicznych w Polsce. Sklep lakierniczy w Krakowie, od którego to wszystko się zaczęło, funkcjonował podobnie jak inne tego typu sklepy. Doskonałym pomysłem okazało się poszerzenie zakresu jego działalności o handel w sieci. Platforma internetowa hurtownia chemiczna stała się idealnym sposobem na zwielokrotnienie obrotów i zbudowanie ogólnopolskiej renomy. Dziś jest to zdecydowanie jeden z największych sklepów z lakierami i kosmetykami samochodowymi oraz preparatami i narzędziami do prac blacharskich w Polsce, w którym oferowane są najwyższej jakości produkty renomowanych marek. Poza sklepem stacjonarnym i internetowym, Monika Zakrzewska zarządza nagrodzonym przez producenta K2 za wzorowe zatowarowanie magazynem, własną mieszalnią lakierów samochodowych i flotą pojazdów, którymi realizowane są dostawy z jej hurtowni online.

Męski biznes kobiecą ręką

Hurtownia chemiczna to sklep oferujący zaawansowane produkty dla blacharzy, lakierników i auto detailerów. Nie ulega wątpliwości, że wśród osób wykonujących wspomniane zawody dominują mężczyźni. Jak zatem widać, absolutnie każdy, nawet “męski biznes”, zarządzany kobiecą ręką, może odnieść sukces. Ważne jednak, aby był prowadzony z pasją – Monice Zakrzewskiej zdecydowanie jej nie brakuje. Właścicielka hurtowni chemicznej starannie podchodzi do każdego aspektu związanego z prowadzeniem firmy. Osobiście dba o zatrudnianie wykwalifikowanych i dysponujących odpowiednią wiedzą pracowników, efektowny i nienachalny marketing oraz sprawne działanie magazynu i szybkie dostawy. Nieustannie ulepsza swój biznes, odpowiadając na trendy i zmiany rynkowe. W obliczu pandemii koronawirusa z Wuhan na przykład, zadbała o zatowarowanie sklepu wysokiej jakości maseczkami i rękawiczkami ochronnymi oraz środkami do dezynfekcji dłoni zatwierdzonymi do użytku medycznego. Takiej werwy można jej tylko pozazdrościć.

Odważ się i sięgnij po więcej

Kobiety mają niesamowitą moc i świetnie prowadzą nie tylko samochody, ale także firmy – również te działające w wydawałoby się typowo “męskich” branżach, takie jak sklep internetowy z produktami dla lakierników hurtownia chemiczna Jeśli więc masz pomysł, który chciałabyś zrealizować, ale obawiasz się porażki głównie dlatego, że jesteś kobietą i możesz być postrzegana jak “wariatka”, spójrz na Monikę Zakrzewską. Zainspiruj się jej postacią i prowadzoną przez nią firmą, która po ponad dwudziestu latach stała się sporym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem i nie bój się sięgać po marzenia. Być może i ty zdobędziesz fortunę lub zostaniesz świetnym kierowcą! Nie poddawaj się tylko dlatego, że jesteś kobietą – nawet nie wiesz, jak wiele jesteś warta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *